-->

 

 

Загальний аналіз крові

Кров на аналіз рекомендується брати з 8-ї до 10-ї години ранку, оскільки протягом доби...

  • Кров на аналіз рекомендується брати з 8-ї до 10-ї години ранку, оскільки протягом доби, залежно від фізичного і емоційного стану пацієнта, відзначається значні коливання більшості досліджуваних показників гемограми, що залежать від добового ритму активності людини, фізичного навантаження та психоемоційного стану.
  • Кров беруть натщесерце або після легкого сніданку (жирна їжа, а також кофеїн істотно впливають на результати дослідження).
  • Не рекомендується здавати кров після проходження фізіотерапевтичних процедур, рентгенівського дослідження, інших маніпуляційніх  процедур, а також після фізичного навантаження.
  • Лікарських препарати можуть істотно вплинути на результати гематологічного дослідження, саме тому необхідно проводити загальний аналіз крові на тлі їх відміни. У разі, якщо відміна медикаментів не можлива, пацієнт повинен повідомити про це під час взяття крові.


ТОВ "СІНЛАБ-УКРАЇНА", ЄДРПОУ 34484997

04086, м. Київ, вул. Петропавлівська 52.

ukraine@synlab.com

 

Ми хочемо, щоб ви отримували задоволення від перегляду нашого веб-сайту, і у вас залишилися приємні враження. З цією метою цей веб-сайт розміщує на вашому комп'ютері файли cookie для збирання інформації про використання нашого сайту. Натисніть кнопку ОК, щоб дозволити використання файлів cookie на цьому веб-сайті.