GTM : GTM : Припинення самоізоляції
-->

Припинення самоізоляції

Медична лабораторія «СІНЛАБ - УКРАЇНА» приймає участь у програмі дострокового припинення самоізоляції та обсерваціїї осіб у зв’язку з перетином державного кордону

Алгоритм дій для дострокового припинення самоізоляції/обсервації:

1. Особа, що перетнула кордон та бажає припинити самоізоляцію, звертається до лабораторії з метою здійснення тестування на COVID-19 (методом ПЛР, назофарингеальний зішкряб).

2. Після забору біозразка на дослідження особа підписує форму Направлення зразка на дослідження і вказує дату перетину кордону.

3. Лабораторія, після проведення тестування, в разі отримання негативного результату, заповнює онлайн форму.

4. Онлайн форма автоматично агрегується у базу даних та автоматично передається до Міністерство цифрової трансформації України з метою синхронізації із додатком "Дій Вдома".

5. Клієнт отримує сповіщення про припинення обов'язкової самоізоляції.

6. ОБОВ'ЯЗКОВО при заповненні форми перевіряйте правильність усіх вказаних даних, особливо телефону, це є умовою вдалої синхронізації! Важливо, аби номер телефону співпадав із тим, що був зазначений вами при реєстрації у "Дій вдома".


ТОВ "СІНЛАБ-УКРАЇНА", ЄДРПОУ 34484997

04086, м. Київ, вул. Петропавлівська 52.

ukraine@synlab.com

 

Ми хочемо, щоб ви отримували задоволення від перегляду нашого веб-сайту, і у вас залишилися приємні враження. З цією метою цей веб-сайт розміщує на вашому комп'ютері файли cookie для збирання інформації про використання нашого сайту. Натисніть кнопку ОК, щоб дозволити використання файлів cookie на цьому веб-сайті.