GTM : GTM : ПРО НАС
-->

 

 

Фармакогенетика для оптимізації терапії - MyPGx

Результати дослідження будуть корисні для вас протягом усього життя та допоможуть уникнути побічних ефектів при прийманні різноманітних ліків у різних направленнях терапії.

Дізнатися більше

Дослідження на COVID-19 Протягом 6 годин

ПЛР-тест — 600 грн.
Переклад на англійську мову та Відбір біоматеріалу БЕЗКОШТОВНО.

Дізнатися більше

 

Дослідження та ціни

Перегляньте перелік досліджень нашої лабораторії.

Дізнатися більше

Лідер в сфері лабораторної діагностики в Європі

Медична лабораторія «СІНЛАБ - УКРАЇНА» це можливість замовлення лабораторних досліджень в європейських лабораторіях групи SYNLAB на більш ніж 4 000 показників, включаючи складні генетичні дослідження

Наша мета - забезпечити надійну базу для наших клієнтів для прийняття найкращих можливих терапевтичних рішень. Ми пропонуємо найвищий рівень персоналізованих послуг лабораторної діагностики та встановлюємо новаторські стандарти якості.

SYNLAB є безперечним лідером на ринку Європи, який пропонує широкий спектр послуг та робить важливий внесок в охорону здоров'я населення. Ми співпрацюємо з найкращими фахівцями та проводимо наукові інновації разом з нашою міжнародною мережею експертів. Наші дослідження, аналітичні процеси і методи є найсучаснішими, що закріплюють нашу позицію провідного постачальника лабораторних послуг в галузі лабораторних досліджень.

SYNLAB є основним постачальником лабораторних послуг в багатьох національних системах охорони здоров'я та провідним постачальником в Європі в фармацевтичному, екологічному, гігієнічному, ветеринарному, харчовому і продуктовому секторах.

SYNLAB це:

 • представництва в 36 країнах, що представлені на чотирьох континентах
 • 500 мільйонів тестів щороку
 • понад 700 лікарень та сотні тисяч лікарів, що довіряють саме нашим дослідженням
 • більше 4000 різноманітних лабораторних тестів в портфоліо

Наші переваги

 • Застосування в діагностичному процесі найсучаснішого обладнання та реагентів від провідних світових виробників (Siemens, Olympus, Roche тощо).
 • Використання досвіду висококваліфікованих фахівців в галузі клінічної лабораторної діагностики, лабораторної імунології, вірусології, біохімії, лабораторної генетики тощо.
 • Унікальна система лабораторної логістики (оптимальні графіки та маршрути, наявність спеціального обладнання).
 • Безкоштовне забезпечення наших клієнтів системами для відбіру  біоматеріалу.
 • Лабораторна інформаційна система «Моліс» (розробка компанії «Healthvision», Німеччина) забезпечує надійність внесення даних, їхнє пожиттєве збереження та швидкий пошук результатів досліджень.
 

НАМ ДОВІРЯЮТЬ:

Досвід SYNLAB для Вашого успіху

SYNLAB завжди поруч з вами. Ми надаємо Вам можливість скористатися найкращими методами діагностики, ефективність яких доведена науково, та найсучаснішими технологіями. Команда міжнародних фахівців постійно готова до проведення аналізів різних типів та індивідуальних діагностичних тестів.

З нами Ви завжди отримуєте швидкий, надійний і точний результат. Наші медичні експерти подбають про належну оцінку результатів, закладаючи основу для ефективного лікування. Як провідний європейський постачальник лабораторних діагностичних послуг, ми є вашим партнером у фармацевтичному, екологічному, гігієнічному, ветеринарному, харчовому та товарному секторах.

SYNLAB це:

 • Лабораторна діагностика
  Ми надаємо повну медичну діагностику для лабораторій, лікарень, медичних працівників та пацієнтів. Ми прагнемо до зростання та інновацій та надаємо велике значення прогресу медичної діагностики, що є рушійною силою медичного прогресу.
 • Навколишнє середовище
  Ми надаємо підтримку співтовариству з питань екологічного консультування, забезпечуємо широкий спектр надійних випробувань з використанням наших акредитованих власних та стандартних сумісних методів для підтримки Ваших потреб. Наш сервіс включає в себе логістичні та інтегровані ІТ рішення, інструменти відповідності та вдосконалена технічна підтримка.
 • Ветеринарна медицина 
  Ми також пропонуємо повний спектр тестів для домашніх тварин, плазунів, птахів, а також сільськогосподарських тварини та екзотичних видів. Нашими клієнтами є в основному ветеринари, хоча ми також пропонуємо послуги іншим спеціалістам з охорони здоров'я тварин, університетам, зоопаркам, фармацевтичним лабораторіям та харчовій промисловості
 • Фармацевтична промисловість 
  Ми пропонуємо широкий спектр лабораторних послуг для біотехнологічної, фармацевтичної та косметичної промисловості, а також виробникам медичних виробів, нових продукти харчування та засобів захисту рослин. Наші послуги підтримують весь життєвий цикл від розробки ліків до клінічних випробувань.
 • Харчова промисловість
  Ми ваш партнер у всіх питаннях харчування та кормів. Завдяки нашій потужній лабораторній мережі ми надаємо підтримку на регіональному та міжнародному рівнях. Сучасна технологія дозволяє нам пропонувати широкий спектр аналітичних методів для широкого асортименту продукції.
 • Аналіз продуктів промисловості
  Ми проводимо моніторинг стану нафти на зразках від клієнтів з усього світу. Ми аналізуємо моторні масла, паливо, охолоджуючі рідини та трансформаторні масла. Ми є експертами в області рідин, аналізах твердого та вторинного палива та моніторингу процесів горіння. 
 • Гігієна
  Ми пропонуємо повний спектр послуг з діагностики гігієни: відбору проб, аналізу, перевірки, моніторингу та консультування. Ми проводимо всі види мікробіологічних, фізичних та хімічних випробувань за європейськими стандартами та забезпечуємо швидке, своєчасне та надійне обслуговування.

SYNLAB є лідером в галузі інтегрованої медичної діагностики завдяки розгалуженій мережі лабораторних служб та консолідованій присутності клінік та діагностичних центрів у всьому світі.
В основі цього керівництва та його подальшого розвитку лежить рушійна сила стратегії - спільної між усіма 20 000 співробітниками SYNLAB у всьому світі - яка завжди ставить в центр медичну досконалість та пацієнта.
У постійному розвитку та швидкому зростанні SYNLAB завжди шукає висококваліфікованих співробітників.

Медична лабораторія ТОВ «СІНЛАБ - УКРАЇНА» забезпечує високу якість роботи згідно національному стандарту України ДСТУ EN ISO 15189:2015 Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності.

Сфера акредитації охоплює всі напрямки діяльності Медичної лабораторії. Політика якості є публічною, прозорою та зрозумілою кожному працівнику. Підтримка якості - це обов’язок керівника, менеджера з якості, а також є обов’язковою частиною в роботі всіх працівників. Кожен працівник відповідає за впровадження якості в призначену роботу, яку він виконує.

Медична лабораторія ТОВ «СІНЛАБ - УКРАЇНА» є закладом охорони здоров’я компетентність та високий рівень якості роботи якого неодноразово визнавалася та підтверджувалася при участі в програмах між лабораторних порівнянь результаті, як на міжнародному так і на всеукраїнському рівні. Заклад є постійним учасником міжнародної програми оцінки якості лабораторних досліджень RIQAS (Randox International Quality Assessment Scheme, Великобританія), всі напрямки лабораторної діагностики приймають участь в щомісячних раундах контролю якості та сертифіковані програмою.

«СІНЛАБ - УКРАЇНА» перша в Україні автоматизувала лабораторні процеси за допомогою лабораторно-інформаційної системи MOLIS (Японія), що була створена ексклюзивно для лабораторій групи SYNLAB.

Медична лабораторія «СІНЛАБ - УКРАЇНА» виконує дослідження на аналізаторах закритого типу, використовуючи оригінальні реагенти, які закуповується по прямих контрактах в європейських офіційних представників. Якість реагентів підтверджується відповідними сертифікатами з фіксацією всіх умов логістичного ланцюга.

Спеціалісти Медичної лабораторії постійно підвищують свій рівень кваліфікації, приймаючи участь в національних та міжнародних навчальних програмах, міжнародних конференціях, маючи доступ до ресурсів SYNLAB Academy.

Ліцензія

previous arrow
next arrow
Slider

 

Сучасна культура корпоративного управління ґрунтується на таких ключових поняттях як надійність і сумлінність.  Стабільний розвиток бізнесу можливий лише тоді, коли компанія довіряє своїм акціонерам, замовникам, постачальникам і працівникам, впевнена в їх надійності як на місцевому, так і на міжнародному рівнях. Для того, щоб створити всі умови для підтримання високого рівня довіри, було створено Кодекс "Ділової поведінки". Він встановлює чіткі стандарти для всіх представників SYNLAB.


Група SYNLAB використовує наступні інструменти для дотримання встановлених вимог:

- Кодекс поведінки групи
- Групові рекомендації щодо боротьби з корупцією
- Організаційні моделі для кожної окремої компанії
- Не співпрацює з непідконтрольними територіями

 

 


ТОВ "СІНЛАБ-УКРАЇНА", ЄДРПОУ 34484997

04086, м. Київ, вул. Петропавлівська 52.

ukraine@synlab.com

 

Ми хочемо, щоб ви отримували задоволення від перегляду нашого веб-сайту, і у вас залишилися приємні враження. З цією метою цей веб-сайт розміщує на вашому комп'ютері файли cookie для збирання інформації про використання нашого сайту. Натисніть кнопку ОК, щоб дозволити використання файлів cookie на цьому веб-сайті.