-->

 

 

 

 

 

Всесвітня мережа

Лідер в сфері лабораторної діагностики в Європі

Медична лабораторія «СІНЛАБ - УКРАЇНА» - це можливість замовлення лабораторних досліджень в європейських лабораторіях групи SYNLAB на більш ніж 4 000 показників, включаючи складні генетичні дослідження

Наша мета - забезпечити надійну базу для наших клієнтів для прийняття найкращих можливих терапевтичних рішень. Ми пропонуємо найвищий рівень персоналізованих послуг лабораторної діагностики та встановлюємо новаторські стандарти якості.

SYNLAB є безперечним лідером на ринку Європи, який пропонує широкий спектр послуг та робить важливий внесок в охорону здоров'я населення. Ми співпрацюємо з найкращими фахівцями та проводимо наукові інновації разом з нашою міжнародною мережею експертів. Наші дослідження, аналітичні процеси і методи є найсучаснішими, що закріплюють нашу позицію провідного постачальника лабораторних послуг в галузі лабораторних досліджень.

SYNLAB є основним постачальником лабораторних послуг в багатьох національних системах охорони здоров'я та провідним постачальником в Європі в фармацевтичному, екологічному, гігієнічному, ветеринарному, харчовому і продуктовому секторах.

SYNLAB це:

  • представництва в 36 країнах, що представлені на чотирьох континентах
  • 500 мільйонів тестів щороку
  • понад 700 лікарень та сотні тисяч лікарів, що довіряють саме нашим дослідженням
  • більше 4000 різноманітних лабораторних тестів в портфоліо

Наші переваги

  • Застосування в діагностичному процесі найсучаснішого обладнання та реагентів від провідних світових виробників (Siemens, Olympus, Roche тощо).
  • Використання досвіду висококваліфікованих фахівців в галузі клінічної лабораторної діагностики, лабораторної імунології, вірусології, біохімії, лабораторної генетики тощо.
  • Унікальна система лабораторної логістики (оптимальні графіки та маршрути, наявність спеціального обладнання).
  • Безкоштовне забезпечення наших клієнтів системами для відбіру  біоматеріалу.
  • Лабораторна інформаційна система «Моліс» (розробка компанії «Healthvision», Німеччина) забезпечує надійність внесення даних, їхнє пожиттєве збереження та швидкий пошук результатів досліджень.
 

НАМ ДОВІРЯЮТЬ:


ТОВ "СІНЛАБ-УКРАЇНА", ЄДРПОУ 34484997

04086, м. Київ, вул. Петропавлівська 52.

ukraine@synlab.com

 

Ми хочемо, щоб ви отримували задоволення від перегляду нашого веб-сайту, і у вас залишилися приємні враження. З цією метою цей веб-сайт розміщує на вашому комп'ютері файли cookie для збирання інформації про використання нашого сайту. Натисніть кнопку ОК, щоб дозволити використання файлів cookie на цьому веб-сайті.