-->

 

 

 

 

 

СИСТЕМА ЯКОСТІ

Медична лабораторія ТОВ «СІНЛАБ - УКРАЇНА» забезпечує високу якість роботи згідно національному стандарту України ДСТУ EN ISO 15189:2015 Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності.

Сфера акредитації охоплює всі напрямки діяльності Медичної лабораторії. Політика якості є публічною, прозорою та зрозумілою кожному працівнику. Підтримка якості - це обов’язок керівника, менеджера з якості, а також є обов’язковою частиною в роботі всіх працівників. Кожен працівник відповідає за впровадження якості в призначену роботу, яку він виконує.

Медична лабораторія ТОВ «СІНЛАБ - УКРАЇНА» є закладом охорони здоров’я компетентність та високий рівень якості роботи якого неодноразово визнавалася та підтверджувалася при участі в програмах між лабораторних порівнянь, як на міжнародному так і на всеукраїнському рівні. Заклад є постійним учасником міжнародної програми оцінки якості лабораторних досліджень RIQAS (Randox International Quality Assessment Scheme, Великобританія), всі напрямки лабораторної діагностики приймають участь в щомісячних раундах контролю якості та сертифіковані програмою.

«СІНЛАБ - УКРАЇНА» перша в Україні автоматизувала лабораторні процеси за допомогою лабораторно-інформаційної системи MOLIS (Японія), що була створена ексклюзивно для лабораторій групи SYNLAB.

Медична лабораторія «СІНЛАБ - УКРАЇНА» виконує дослідження на аналізаторах закритого типу, використовуючи оригінальні реагенти, які закуповується по прямих контрактах в європейських офіційних представників. Якість реагентів підтверджується відповідними сертифікатами з фіксацією всіх умов логістичного ланцюга.

Спеціалісти Медичної лабораторії постійно підвищують свій рівень кваліфікації, приймаючи участь в національних та міжнародних навчальних програмах, міжнародних конференціях, маючи доступ до ресурсів SYNLAB Academy.

Ліцензія

previous arrow
next arrow
Slider

 


ТОВ "СІНЛАБ-УКРАЇНА", ЄДРПОУ 34484997

04086, м. Київ, вул. Петропавлівська 52.

ukraine@synlab.com

 

Ми хочемо, щоб ви отримували задоволення від перегляду нашого веб-сайту, і у вас залишилися приємні враження. З цією метою цей веб-сайт розміщує на вашому комп'ютері файли cookie для збирання інформації про використання нашого сайту. Натисніть кнопку ОК, щоб дозволити використання файлів cookie на цьому веб-сайті.