-->

 

 

 

 

 

Комплексна діагностика

Досвід SYNLAB для Вашого успіху

SYNLAB завжди поруч з вами. Ми надаємо Вам можливість скористатися найкращими методами діагностики, ефективність яких доведена науково, та найсучаснішими технологіями. Команда міжнародних фахівців постійно готова до проведення аналізів різних типів та індивідуальних діагностичних тестів.

З нами Ви завжди отримуєте швидкий, надійний і точний результат. Наші медичні експерти подбають про належну оцінку результатів, закладаючи основу для ефективного лікування. Як провідний європейський постачальник лабораторних діагностичних послуг, ми є вашим партнером у фармацевтичному, екологічному, гігієнічному, ветеринарному, харчовому та товарному секторах.

SYNLAB це:

 • Лабораторна діагностика
  Ми надаємо повну медичну діагностику для лабораторій, лікарень, медичних працівників та пацієнтів. Ми прагнемо до зростання та інновацій та надаємо велике значення прогресу медичної діагностики, що є рушійною силою медичного прогресу.
 • Навколишнє середовище
  Ми надаємо підтримку співтовариству з питань екологічного консультування, забезпечуємо широкий спектр надійних випробувань з використанням наших акредитованих власних та стандартних сумісних методів для підтримки Ваших потреб. Наш сервіс включає в себе логістичні та інтегровані ІТ рішення, інструменти відповідності та вдосконалена технічна підтримка.
 • Ветеринарна медицина 
  Ми також пропонуємо повний спектр тестів для домашніх тварин, плазунів, птахів, а також сільськогосподарських тварини та екзотичних видів. Нашими клієнтами є в основному ветеринари, хоча ми також пропонуємо послуги іншим спеціалістам з охорони здоров'я тварин, університетам, зоопаркам, фармацевтичним лабораторіям та харчовій промисловості
 • Фармацевтична промисловість 
  Ми пропонуємо широкий спектр лабораторних послуг для біотехнологічної, фармацевтичної та косметичної промисловості, а також виробникам медичних виробів, нових продукти харчування та засобів захисту рослин. Наші послуги підтримують весь життєвий цикл від розробки ліків до клінічних випробувань.
 • Харчова промисловість
  Ми ваш партнер у всіх питаннях харчування та кормів. Завдяки нашій потужній лабораторній мережі ми надаємо підтримку на регіональному та міжнародному рівнях. Сучасна технологія дозволяє нам пропонувати широкий спектр аналітичних методів для широкого асортименту продукції.
 • Аналіз продуктів промисловості
  Ми проводимо моніторинг стану нафти на зразках від клієнтів з усього світу. Ми аналізуємо моторні масла, паливо, охолоджуючі рідини та трансформаторні масла. Ми є експертами в області рідин, аналізах твердого та вторинного палива та моніторингу процесів горіння. 
 • Гігієна
  Ми пропонуємо повний спектр послуг з діагностики гігієни: відбору проб, аналізу, перевірки, моніторингу та консультування. Ми проводимо всі види мікробіологічних, фізичних та хімічних випробувань за європейськими стандартами та забезпечуємо швидке, своєчасне та надійне обслуговування.


ТОВ "СІНЛАБ-УКРАЇНА", ЄДРПОУ 34484997

04086, м. Київ, вул. Петропавлівська 52.

ukraine@synlab.com

 

Ми хочемо, щоб ви отримували задоволення від перегляду нашого веб-сайту, і у вас залишилися приємні враження. З цією метою цей веб-сайт розміщує на вашому комп'ютері файли cookie для збирання інформації про використання нашого сайту. Натисніть кнопку ОК, щоб дозволити використання файлів cookie на цьому веб-сайті.