-->

Діагностика алергії ISAC

Виконавець: спеціалізована лабораторія SYNLAB в Німеччині (м. Ляйнфельден).
Термін виконання: 21-30 день від дня відправки біоматеріалу до Німеччини.

Вартість: 21 640 грн.
Для  консультації та замовлення зверніться за номером телефону: 0 800 60 00 40 (безкоштовно з усіх номерів)

 

Молекулярно діагностичний тест нового покоління ImmunoCAP® ISAC - це поєднання інноваційної технології біочіпів із передовими дослідженнями в галузі молекулярної алергології.

Молекулярно діагностичний тест ISAC - це аналіз крові, який використовує технологію мікрочіпа для виявлення специфічних антитіл IgE до 112 компонентів 48 харчових, пилкових, рослинних та тваринних алергенів за один крок. Технологія дозволяє одночасно вимірювати специфічні антитіла до кількох компонентів алергену в одному тесті, використовуючи лише кілька мкл сироватки або плазми. Перелік алергенів попередньо відібраний та включає в себе найбільш розповсюджені видоспецифічні та перехресно реактивні маркери.

Дослідження дає змогу пацієнтам не витрачати багато часу та ресурсів на проведення окремих тестів і, як результат, ефективне та оптимізоване лікування може бути розпочато раніше, що, у свою чергу, сприяє поліпшенню здоров'я пацієнтів та якості їх життя.

Чим відрізняється ISAC від класичних алерготестів?

  • Мінімальна кількість відібраного біоматеріала
  • Одночасне виявлення декількох видів алергії (харчова, пилкова тощо)
  • Одночасне тестування 112 компонентів алергенів
  • Тест вимірює рівень IgE-специфічних антитіл в кількісному визначенні, що дає більш детальну інформацію про розвиток процесу сенсибілізації у пацієнта
  • Диференціація істиної та перехресної алергії
  • Диференційне виявлення компонентів одного алергена (наприклад, термолабільних та термостабільних компонентів яєчного білка)
  • Дослідження дозволяють не тільки виявити алерген, але і показати, чи немає перехресної реакції між декількома видами молекул і який алерген є головним в цьому випадку
  • Діагностика нових компонентів дозволяє розробити більш персоналізовані плани лікування пацієнтів з вичерпною інформацією і більшою точністю


ТОВ "СІНЛАБ-УКРАЇНА", ЄДРПОУ 34484997

04086, м. Київ, вул. Петропавлівська 52.

ukraine@synlab.com

 

Ми хочемо, щоб ви отримували задоволення від перегляду нашого веб-сайту, і у вас залишилися приємні враження. З цією метою цей веб-сайт розміщує на вашому комп'ютері файли cookie для збирання інформації про використання нашого сайту. Натисніть кнопку ОК, щоб дозволити використання файлів cookie на цьому веб-сайті.