-->

 

 

 

 

 

About Us

Перед обстеженням проконсультуйтеся з лікарем!

Інструменти Compliance SYNLAB Group

Націлені на забезпечення найвищого рівня коректності та прозорості при ведені бізнесу та діяльності компаній SYNLAB Group.

SYNLAB Group впровадила та прийняла наступні інструменти відповідності : 

 • Кодекс поведінки 
 • Посібник із боротьби з корупцією
 • Організаційні моделі для кожної окремою компанії

Ці інструменти були впроваджені на рівні SYNLAB Group та прийняті за рішенням Наради директорів. Вони сприяли покращенню корпоративного управління, знизивши ризик здійснення так званих предикатних правопорушень, визначили важливість роботи відповідно до чинного законодавства та принципів медичної етики та деонтології .

SYNLAB Group також запровадила систему звітності, спрямовану на забезпечення ефективності інструментів відповідності, шляхом прямування звітів / інформації / повідомлень / документації, що стосуються дій та/ або фактів, що потенційно підходять під "порушення" згаданих правил та принципів, у т.ч. поведінки, яка не відповідає принципам законності, лояльності, правильності, прозорості .

На території України будь-який, хто дізнається про порушення, спробу або підозрі у порушенні інструментів Compliance, прийнятих компаніями SYNLAB Group, може надіслати повідомлення на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

SYNLAB Group гарантує максимальну конфіденційність по відношенню до інформатора, захищаючи його особистість . У жодному випадку не буде розголошуватися ім'я особи, яка зробила звіт, і буде зберігатися максимальна конфіденційність щодо фактів, що повідомлюються та обставин , щоб інформація не дозволила, навіть побічно знайти самого репортера.

SYNLAB Group не допустить і не потерпить будь-яких форм відплати або дискримінаційних дій ( наприклад, необгрунтоване переміщення; домагання на роботі або будь-яке інша поведінка, яка призводить до нестерпних умов праці), прямо або побічно, що може вплинути на умови праці.

SYNLAB Group вважає , що етика та дотримання нормативних вимог під час ведення бізнесу є неодмінним умовою її успіху , інструментом просування її іміджу та наданням важливого активу .

Ці документи висловлюють зобов'язання та відповідальність щодо ведення бізнесу та корпоративної діяльності, що здійснюється всім персоналом, що працює у SYNLAB Group.

SYNLAB Group також вимагає, щоб всі основні зацікавлені сторони (тобто асоційовані компанії, основні постачальники і т. д.) дотримувалися правил поведінки відповідно до загальних принципів "Кодексу" поведінки "та " Посібнику з боротьби з корупцією " без шкоди за дотримання релігійних та культурних норм, соціальних особливостей.


SYNLAB Group працює з Метою :

 • надавати послуги найвищого якості, відповідно до заявлених для користувачів вимог, відповідно до законодавства та прийнятих внутрішніх регулювань,
 • домагатися задоволеності клієнтів,
 • активувати інструменти для постійного покращення в кожній сфері бізнесу,
 • використовувати найкраще та ефективне обладнання та методи,
 • постійно навчати персонал та інформувати його про технологічний розвиток ,
 • дотримуватися найвищої точності при обробці конфіденційних персональних даних клієнтів при абсолютному дотриманні законодавства про конфіденційність,
 • приймати найбільш придатні заходи для забезпечення безпеки та дбайливого ставлення до навколишнього середовищі .

Що стосується Персони , то SYNLAB Group:

 • поважає гідність пацієнтів та їх право на самовизначення
 • дотримується найбільш придатних медичних процедур, спрямованих на захист фізичної недоторканності клієнта ,
 • поважає конфіденційність пацієнтів ,
 • прагне глибокого знання потреб клієнта ,
 • забезпечує своєчасну та правильну інформацію, зрозумілу і легко інтерпретовану ,
 • звертає належну увагу на те, що каже пацієнт та об'єктивно реагує на критику пацієнта ,
 • використовує спеціальні інструменти для вимірювання задоволеності клієнтів ,
 • дотримується свого власного "Посібника з якості ", Регулювання служб охорони здоров'я, Європейського регулювання з прав пацієнтів, а також кодексу поведінки , що прийняті відповідними ASL.

Кодекс корпоративної етики постачальника та процедура розгляду скарг постачальників

Надійність та порядність стали ключовими концепціями в сучасному корпоративному управлінні. Ця теза обумовлена тим, що безперервне зростання бізнесу можливе тільки тоді , коли компанія може довіряти надійності своїх акціонерів, клієнтів, постачальників та персоналу – локально та глобально. Отримання такої довіри може бути досягнуто тільки шляхом постійної підтримки високих стандартів соціальної та етичної поведінки. Цей Кодекс корпоративної етики постачальника (далі – Кодекс) та Процедура розгляду скарг постачальників (далі – Процедура), прийняті SYNLAB Group, призначені для встановлення прозорих стандартів для всіх співробітників SYNLAB.

Ефективна реалізація Кодексу та Процедури є головним пріоритетом SYNLAB Group. Кодекс є обов'язковим до виконання без будь-яких винятків . Усі співробітники SYNLAB відповідальні за дотримання норм Кодексу. Кодекс відбиває наші переконання та цінності. Це вираз нашого спільного розуміння репутації. Кодекс визначає, як ці принципи впроваджені та застосовані в ситуаціях, які трапляються у нашій щоденний роботі.

Кожен співробітник SYNLAB може зв'язатися з його або її керівником, відповідальним регіональним начальником корпоративного контролю або членом комітету з корпоративного контролю щодо  питань, що стосуються Кодексу. Нарада директорів призначає головного керівника корпоративного контролю та інших членів Комітету з корпоративного контролю. Про потенційні порушення законів даного Кодексу або будь-яких інструкцій або процедур, що належать до цього Кодексу, має бути повідомлено відповідальному регіональному начальнику корпоративного контролю, начальнику юридичного контролю або головному керівнику корпоративного контролю. Звіти також можуть бути зроблені для незалежного омбудсмена у разі , якщо така особа буде призначена . За надання звіту про порушення або потенційне порушення даного Кодексу не передбачено будь-яких санкцій або репресій.

Це особиста відповідальність кожного з нас намагатися забезпечити, щоб SYNLAB Group у всі часи зберігав гарну репутацію у світі, будучи прозорим як бізнес партнер, відданий етичним принципам та порядності.

 

Кодекс корпоративної етики постачальника

Процедура розгляду скарг постачальника


ТОВ "СІНЛАБ-УКРАЇНА", ЄДРПОУ 34484997

04086, м. Київ, вул. Петропавлівська 52.

ukraine@synlab.com

 

Ми хочемо, щоб ви отримували задоволення від перегляду нашого веб-сайту, і у вас залишилися приємні враження. З цією метою цей веб-сайт розміщує на вашому комп'ютері файли cookie для збирання інформації про використання нашого сайту. Натисніть кнопку ОК, щоб дозволити використання файлів cookie на цьому веб-сайті.