Новини

SYNLAB - найбільша лабораторна мережа Європи


Медичний довідник - січень 2017

Медична лабораторія "Сінлаб-Україна", що є частиною найбільшої європейської мережі лабораторій SYNLAB, пропонує надзвичайно широкий спектр різнопрофільних лабораторних досліджень, що є надійною основою для постановки діагнозу, а отже – й ефективного лікування! До Вашої уваги пропонуємо короткий огляд вибраних тестів, зокрема сьогодні з категорії "Маркери аутоімунних захворювань" – дослідження для діагностики антифосфоліпідного синдрому.

 

Антифосфоліпідний синдром (АФС) є мультисистемним захворюванням, що характеризується утворенням у великих кількостях аутоантитіл до фосфоліпідів в організмі людини та входить до складу найбільш актуальних проблем сучасної медицини. АФС може бути як первинним, так і вторинним. До факторів, що провокують розвиток захворювання, належать:

 

• генетична схильність;

• бактеріальні, вірусні та аутоімунні захорювання;

• онкологічні захворювання;

• прийом лікарських препаратів (оральні конрацептиви, психотропні препарати тощо).

 

Найбільш типовими проявами АФС є тромбози судин різного калібру та локалізації, що зумовлює широкий спектр клінічних проявів, а також акушерська патологія, що призводить до невиношування плоду. Також можуть мати місце ураження нервової системи, серцево-судинної системи, шкіри, пальців рук і ніг тощо. Оскільки АФС характеризується переважно субклінічним перебігом, важливе місце посідає лабораторна діагностика для підтвердження діагнозу.

 

На сьогоднішній день загальноприйнятими є критерії Саппоро для встановлення діагнозу АФС:

 

• наявність одного чи більше клінічних критеріїв захворювання;

• наявність одного чи більше лабораторних критеріїв захворювання.

 

До клінічних критеріїв належать задокументовані випадки венозного, артеріального тромбозів або тромбозу дрібних судин та/або ускладнення при вагітності (загибель плоду <10 тиж., передчасні пологи, невиношування вагітності).

 

До лабораторних критеріїв належить визначення аутоантитіл в крові людини:

 

• АТ до кардіоліпіну у помірному або високому титрі (IgA/IgM/IgG)

• АТ до бета-2-глікопротеїну І (IgA/IgM/IgG)

• позитивний вовчаночний антикоагулянт

 

Антитіла повинні визначатися в діагностично значимих концентраціях щонайменше двічі при здачі з інтервалом у 12 тижнів.

 

В переважній більшості випадків АФС детектуються аутоантитіла до кардіоліпіну, однак слід брати до уваги також можливість синтезу АТ до інших фосфоліпідів: фосфатидилінозтолу, фосфатидилсерину, протромбіну. Медична лабораторія "Сінлаб-Україна" пропонує виконання вищеперечислених досліджень на базі лабораторій "Сінлаб" в Німеччині (окрім визначення активності вовчаночного антикоагулянту, що виконується лабораторією "Сінлаб-Україна").

 

АТ до кардіоліпіну IgA/IgM/IgG – 485 грн.

АТ до бета-2-глікопротеїну І IgA/IgM/IgG – 632 грн.

Вовчаночний антикоагулянт – 189 грн.

 

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 0 800 60 00 40 (безкоштовно), електронною адресою Ukraine@synlab.com , або відвідайте наш сайт www.synlab.ua .


Нові пункти відбору матеріалу

Шановні друзі!

 

Раді повідомити Вас, що лабораторія SYNLAB та Центр сімейної медицини Family Care стали офіційними партнерами. Відтепер Ви можете здавати аналізи в м. Києві ще за двома адресами:

 

вул. Є. Харченко, 64, мкр. Бортничі, ст. м. Бориспільська;

 

вул. Ф. Пушиної, 30/32, ст.м. «Житомирська».

 

Детальніше, за посиланням synlab.ua/7504.html


Медичний довідник - жовтень 2016

Хромогранін А (CgA) - глікопротеїн, що продукується нейроендокринними клітинами по всьому організму та відіграє важливу роль в процесах їх диференціації.

 

Хромогранін А є універсальним маркером нейроендокринної тканини та секретується як нормальними, так і трансформованими нейроендокринними клітинами, однак в різних концентраціях. Підвищення його рівня в крові асоціюється з розвитком нейроендокринних пухлин або метастазів різної локалізації, при чому рівень, як правило, корелює з розміром, розповсюдженістю та гістопатологічними характеристиками пухлини. У різних дослідженнях специфічність та чутливість хромограніну А в якості онкомаркера коливалася в межах 75-100% в залежності від типу захворювання.

 

Хромогранін А детектується при різноманітних нейроендокринних пухлинах: карциноїді, нейробластомі, феохромоцитомі, медулярній карциномі щитовидної залози, пухлинах гіпофізу, пухлинах острівкового апарату підшлункової залози тощо. Оскільки даний онкомаркер є досить чутливим, проте недостатньо специфічним, його визначають, як правило, у комплексі з іншими дослідженнями (катехоламіни, серотонін, 5-гідроксиіндолоцтова кислота у сечі тощо).

 

Визначення хромограніну А доцільно проводити як з метою діагностики нейроендокринних пухлин різної локалізації, так і задля моніторингу ефективності терапевтичних заходів.


Виконавець – лабораторія групи SYNLAB, м. Мюнхен

Термін виконання – 7-10 днів (з дня відправки біоматеріалу до Німеччини)

Ціна – 1213 грн.

 


01 October 2015 Cinven completes acquisition of synlab

Cinven completes acquisition of synlab. Сinven has today completed the acquisition of synlab, one of the largest European operators of medical diagnostic laboratories, headquartered in Germany.  This follows the completion of the acquisition of Labco, headquartered in France which, combined with synlab, has created the only truly pan-European clinical laboratories business operating across 35 countries and undertaking more than 400 million clinical tests annually across Europe.