НІПТ neoBona

Ви маєте змогу замовити неінвазивний пренатальний тест neoBona в нашій лабораторії.

 

Для замовлення зверніться за телефоном : 0 800 60 00 40

(безкоштовно з усіх номерів)

 

 

Виконавець: спеціалізована лабораторія "Сінлаб" в Іспанії (м. Барселона).

Матеріал: cell free DNA (neoBona kit) - 10 мл.

Термін виконання: 7-10 днів від дня відправки біоматеріалу до Іспанії.

Вартість: neobona - 14400 грн; neobona advanced - 15000 грн.

 

 


Неінвазивний пренатальний скринінг нового покоління


Скринінг першого триместру дає можливість детекції найбільш типових хромосомних порушень у плоду під час вагітності. Даний тип скринінгу сфокусований, насамперед, на виявленні синдрому Дауна (T21) та синдрому Едвардса (T18) з чутливістю 85-90% та рівнем хибнопозитивних результатів до 5%. Новітні досягнення у сфері ДНК аналізу дали можливість розвитку неінвазивних пренатальних тестів (NIPT), які засновані на дослідженні позаклітинної фракції ДНК плоду у крові матері, що дозволяє більш точно та ефективно оцінити ризик хромосомних порушень у плоду, з вищою чутливістю і специфічністю, без жодного ризику для матері або плоду.

 

Що таке neoBona

 

neoBona є неінвазивним пренатальним скринінговим тестом нового покоління, розробленим при співпраці LABCO, одного з європейських лідерів в сфері пренатальної діагностики, та ILLUMINA, світового лідера у сфері розробки методів ДНК секвенування та аналізу нового покоління. LABCO був піонером у запровадженні неінвазивних пренатальних тестів в Європі, а з neoBona інтегрує новітню технологію ДНК секвенування зі спареними кінцями (paired-end sequencing) у неінвазивний пренатальний скринінговий тест, що дає можлвість більш глибокого і всебічного аналізу позаклітинної ДНК. neoBona також визначає фетальну фракцію плацентарного походження у кількісному відношенні до загального вмісту позаклітинної ДНК у крові матері, що забезпечує високу точність та специфічність аналізу.

Хромосомні порушення, що детектуються у тесті. neoBona дає можливість аналізу зразку крові матері з метою оцінки ризику хромосомних анеуплоїдій у плоду під час вагітності. Існує два варіанти неінвазивного пренатального скринінгу, щоб лікар мав можливість обрати тест, показаний для конкретної пацієнтки.

 

Опція для вагітностей з 1 або 2 плодами:

• neoBona:

 

 Трисомії 21, 18, 13 + стать плоду (опційно)

 ДНК секвенування зі спареними кінцями

 Фетальна фракція ДНК плоду

У разі вагітності з 2 плодами, якщо обрана опція "стать плоду" визначається присутність У-хромосоми. У разі її виявлення принаймні один з плодів є чоловічої статі. Якщо ж У-хромосома не детектується, то обидва плода є жіночої статі.

 

Опція для вагітностей з 1 плодом:

• neoBona Advanced:

 

 Трисомії 21, 18, 13 + стать плоду + анеуплоїдії статевих хромосом (X, Y)

 ДНК секвенування зі спареними кінцями

 Фетальна фракція ДНК плоду

 

Новітні наукові досягнення в основі тесту neoBona.

 

neoBona базується на новітній технології ДНК секвенування зі спареними кінцями (paired-end sequencing), що дає можливість кількісної оцінки фетальної фракції ДНК плоду та чіткої диференціації з позаклітинною ДНК матері за розмірами фрагментів. neoBona використовує новітній розрахунковий алгоритм TScore (Trisomy Score), котрий дозволяє оцінити ризик типових анеуплоїдій у плоду, базуючись на аналізі кількох параметрів: кількість хромосом, фетальна фракція ДНК плоду, розподіл фрагментів та глибина секвенування. Це дає можливість отримання надійного результату навіть при низькому вмісту фетальної фракції. neoBona є новітнім неінвазивним скринінговим тестом, що виконується на базі європейської лабораторії-лідера у сфері пренатальної діагностики.

 

Переваги тесту:

 

• Новітня технологія ДНК секвенування зі спареними кінцями (paired-end sequencing)

 

• Інноваційний обчислювальний алгоритм TScore, що забезпечує високу ефективність аналізу навіть при низькому вмісту фетальної фракції ДНК

 

• Визначення фетальної фракції ДНК плоду

 

• Інтегрує досвід та знання одного з європейських лідерів у сфері пренатальної діагностики

 

• Найбільша європейська мережа пунктів відбору крові

 

• Можливість проведення швидкого підтверджуючого тесту на типові анеуплоїдії при наявності відповідних показань за результатами тесту

 

• Можливість консультацій для направляючих лікарів за результатами проведених досліджень

 

Показання для проведення тесту

 

Жінки з 10 тижня вагітності (≥10+0/7) за наступних умов:

 

• Вагітність з 1 або 2 плодами

• Вагітність в результаті ЕКЗ

• Випадки з донацією яйцеклітин

• Резорбція одного з двох плодів при двійні (vanishing twin)