Про нас

SYNLAB Group - лідер ринку медичних лабораторних послуг в Європі. Завдяки своїй загальноєвропейської мережі і великому спектру діагностичних тестів SYNLAB пропонує надійні послуги місцевих лабораторій в більш ніж 40 країнах.

 

Як найбільш ефективно організувати першокласні діагностичні лабораторні ресурси для швидкого, надійного та якісного обслуговування наших клієнтів? Як найбільший європейський постачальник лабораторних послуг, SYNLAB щодня дає відповідь на це питання.

SYNLAB пропонує повний спектр медичних лабораторних послуг для клінічної практики і всього сектора охорони здоров'я. Кожен день більше мільйона результатів аналізів з лабораторій SYNLAB забезпечують основу для точної діагностики і прийняття рішень про лікування. У міжнародній мережі експертів результати діагностики завжди готуються відповідно до сучасного рівня медичної науки, без якого-небудь збитку для якості або обслуговування. У деяких країнах SYNLAB також має лабораторії для ветеринарної медицини та аналізу навколишнього середовища.

 

Лабораторна медицина відіграє ключову роль в діагностиці та валідації лікування, а також на шляху до персоналізованої медицини. У майбутньому роль лабораторної медицини стане ще більш важливою. SYNLAB надає великого значення розвитку медичної діагностики і є рушійною силою медичного прогресу. Як високоефективна міжнародна організація, SYNLAB може використовувати всі ресурси і надавати досвід високоспеціалізованої лабораторної медицини на найвищому рівні якості, продовжуючи при цьому розвивати і впроваджувати інновації.

 

SYNLAB не просто реагує. SYNLAB встановлює контрольний показник.

 

Лабораторія «Сінлаб-Україна» була заснована у липні 2006 року та на сьогодні за якістю лабораторних послуг, рівнем діагностичного процесу, лояльністю цінової політики, професійним обслуговуванням є, безумовно, одним з провідних медико-діагностичних закладів України.

 

З огляду на перелік лабораторних послуг Медична лабораторія «Сінлаб-Україна» є безперечним лідером в своїй галузі, адже кількість досліджень, що можуть бути запропоновані нашим клієнтам, перевищує чотири тисячі.